KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak İzçınar Konakları No:12/5 Mecidiyeköy - Şişli / İSTANBUL

0212 347 11 88 | info@kaliteik.com

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları sektöründe 2006 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren ve bu hizmeti yeni markası altına taşıyan Kalite İnsan Kaynakları,

Siz değerli müşterilerimize İş kur güvencesiyle portföyündeki yerli ve yabancı 10000’e yakın güvenilir, tecrübeli ve işinde uzman çalışanı ile hizmet vermektedir.

Güvenin en büyük kalite olduğunu ilke edinerek kurduğumuz şirketimizde sizleri en güvenilir elemanlara ulaştırmak için özveri ve titizlikle çalışmaktayız.

Evinizi, en değerli varlıklarınız çocuklarınızı, anne - babalarınızı ve hastalarınızı bizlere emanet ettiğinizi biliyor ve bu bilinçle sizlere yönlendireceğimiz adaylarımızı yüksek özveri ve titizlikle seçiyoruz.

Profesyonel ekibimizle hem sizlerin hemde ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşmelerle sizlere bakıcı adaylarımızı tanıtıyor ve haklarınızı sözleşmelerimizle güvence altına alıyoruz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER NELERDİR?

Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz yerli ve yabancı bakıcılık hizmetleri, iş yeriniz için personel, çalışan tedariği ve bordrolama hizmeti konularında sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin tamamını görmek ve detaylı bilgi almak için lütfen HİZMETLERİMİZ sayfamızı inceleyiniz.

BAKICI VE REFAKATÇİ BULURKEN NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

Hasta bakıcı adaylarımızın profesyonel , sertifikalı ,hemşire veya doktor olmasına özen gösteriyoruz. Bebek ve çocuk bakıcılarımızın deneyimli referanslı ve mutlaka daha önceden bebek bakımında çalışmış olmasına dikkat ediyoruz.

Yaşlı bakımı sabır ve merhamet gerektiren bir iştir. Yaşlı bakımında çalışacak bakıcı adaylarımızın mutlaka merhametli sabırlı ve ev işleri konusunda yetenekli kişiler olmasına özen gösteriyoruz.

NEDEN BİZ?